LP3961ESX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3961ESX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 800MA DDPAK
  • Sporočilo
Specifikacije LP3961ESX-2.5
Številka dela LP3961ESX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 800MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4949 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP3961ESX-2.5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA DDPAK/TO-263-5 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 9mA Trenutni - izhod 800mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP3961
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3961ES-2.5/NOPB
LP3961ES-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 2.5V 800MA DDPAK
Na zalogi: 26416 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3961ESX-2.5/NOPB
LP3961ESX-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A