LP3892ESX-1.2
pregled izdelka
Številka dela: LP3892ESX-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.2V 1.5A DDPAK/TO263
  • Sporočilo
Specifikacije LP3892ESX-1.2
Številka dela LP3892ESX-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.2V 1.5A DDPAK/TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5299 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.50V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3892ESX-1.2TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A DDPAK/TO-263-5 Tok - Supply (Max) 8mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA Trenutni - izhod 1.5A