LP3892EMR-1.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3892EMR-1.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.5V 1.5A 8SO PWRPAD
  • Sporočilo
Specifikacije LP3892EMR-1.5
Številka dela LP3892EMR-1.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 1.5A 8SO PWRPAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3671 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO PowerPad Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakiranje Tube
Paket / primer 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A 8-SO PowerPad
Tok - Supply (Max) 8mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3892
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3891ESX-1.8/NOPB
LP3891ESX-1.8/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
Na zalogi: 5360 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3892EMRX-1.2/NOPB
LP3892EMRX-1.2/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD
Na zalogi: 47751 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3892EMR-1.5/NOPB
LP3892EMR-1.5/NOPB
Opis: IC REG LIN 1.5V 1.5A 8SO PWRPAD