LP3891ESX-1.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3891ESX-1.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK
  • Sporočilo
Specifikacije LP3891ESX-1.5
Številka dela LP3891ESX-1.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3950 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA DDPAK/TO-263-5
Tok - Supply (Max) 8mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3891
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3891ES-1.5
LP3891ES-1.5
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK
Na zalogi: 3703 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3891ESX-1.2
LP3891ESX-1.2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 1.2V 800MA DDPAK
Na zalogi: 5978 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3891ESX-1.5/NOPB
LP3891ESX-1.5/NOPB