LP38859T-1.2
pregled izdelka
Številka dela: LP38859T-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP38859T-1.2
Številka dela LP38859T-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5928 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.45V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A TO-220-5
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 8.5mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Soft Start
Številka osnovnega dela LP38859
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP38859T-1.2/NOPB
LP38859T-1.2/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5