LP38859-1.2EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LP38859-1.2EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LP38859-1.2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP38859-1.2EVAL
Številka dela LP38859-1.2EVAL Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVALUATION LP38859-1.2 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 4197 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 3 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LP38859 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
natančen opis LP38859 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Trenutni - izhod 3A