LP38856T-0.8
pregled izdelka
Številka dela: LP38856T-0.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 0.8V 3A TO220-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP38856T-0.8
Številka dela LP38856T-0.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 0.8V 3A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6427 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.45V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 3A TO-220-5
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 300µA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Enable