LP38856-1.2EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LP38856-1.2EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LP38856-1.2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP38856-1.2EVAL
Številka dela LP38856-1.2EVAL Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVALUATION LP38856-1.2 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 3262 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 3 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LP38856 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena 296-49806
LP38856-1.2EVAL-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 3A Kanali na IC 1 - Single