LP38843S-0.8
pregled izdelka
Številka dela: LP38843S-0.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP38843S-0.8
Številka dela LP38843S-0.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4447 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 3A DDPAK/TO-263-5
Tok - Supply (Max) 40mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Enable