LP38841S-0.8
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP38841S-0.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 0.8V 800MA DDPAK
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP38841S-0.8
Številka dela LP38841S-0.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 0.8V 800MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5994 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.21V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 800mA DDPAK/TO-263-5
Tok - Supply (Max) 40mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP38841
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP38841MR-ADJ/NOPB
LP38841MR-ADJ/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 800MA 8SO
Na zalogi: 48233 pcs
Prenesi:
RFQ
LP38841MR-ADJ
LP38841MR-ADJ
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 5781 pcs
Prenesi:
RFQ
LP38841S-0.8/NOPB
LP38841S-0.8/NOPB
Opis: IC REG LIN 0.8V 800MA DDPAK