LP3883ESX-1.2
pregled izdelka
Številka dela: LP3883ESX-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.2V 3A DDPAK/TO263-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3883ESX-1.2
Številka dela LP3883ESX-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.2V 3A DDPAK/TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16667 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.42V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena Q1479053A delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A DDPAK/TO-263-5 Tok - Supply (Max) 8mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA Trenutni - izhod 3A