LP3879SDX-1.2
pregled izdelka
Številka dela: LP3879SDX-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LP3879SDX-1.2
Številka dela LP3879SDX-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3187 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (4x4) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 8-WSON (4x4)
Tok - Supply (Max) 2.2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1.4mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3879
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3879SD-1.2/NOPB
LP3879SD-1.2/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON
Na zalogi: 105472 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3879SDX-1.2/NOPB
LP3879SDX-1.2/NOPB
Proizvajalci: N/A