LP3876ESX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3876ESX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 3A DDPAK/TO263-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3876ESX-2.5
Številka dela LP3876ESX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 3A DDPAK/TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5433 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3876ESX-2.5TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A DDPAK/TO-263-5 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 3A