LP3875ESX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3875ESX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 1.5A DDPAK/TO263
  • Sporočilo
Specifikacije LP3875ESX-2.5
Številka dela LP3875ESX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 1.5A DDPAK/TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6672 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable