LP3874ES-3.3/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP3874ES-3.3/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS skladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3874ES-3.3/NOPB
Številka dela LP3874ES-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS skladen
Količina na voljo 38464 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3874ES33NOPB delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DDPAK/TO-263-5 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 9mA Trenutni - izhod 800mA