LP3872EMP-1.8
pregled izdelka
Številka dela: LP3872EMP-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3872EMP-1.8
Številka dela LP3872EMP-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6341 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3872EMP-1.8CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-5 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 1.5A
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP3872
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3872EMP-2.5/NOPB
LP3872EMP-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
Na zalogi: 26899 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3872EMP-1.8/NOPB
LP3872EMP-1.8/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5