LP3871EMPX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP3871EMPX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3871EMPX-3.3
Številka dela LP3871EMPX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4802 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-5
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3871
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3871EMPX-3.3/NOPB
LP3871EMPX-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5