LP38693MPX-1.8
pregled izdelka
Številka dela: LP38693MPX-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V 500MA SOT223-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP38693MPX-1.8
Številka dela LP38693MPX-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.8V 500MA SOT223-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2960 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA SOT-223-5
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable