LP38691SDX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP38691SDX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LP38691SDX-3.3
Številka dela LP38691SDX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4452 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-WSON (3x3)
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -