LP38691SD-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP38691SD-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LP38691SD-3.3
Številka dela LP38691SD-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2824 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP38691SD-3.3CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-WSON (3x3) Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 500mA