LP38691DT-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP38691DT-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP38691DT-3.3
Številka dela LP38691DT-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 60598 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-252-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -