LP38690SDX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP38690SDX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A 6WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LP38690SDX-3.3
Številka dela LP38690SDX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6599 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 6-WSON (3x3)
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LP38690
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP38690SDX-5.0
LP38690SDX-5.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 1A 6WSON
Na zalogi: 2883 pcs
Prenesi:
RFQ
LP38690SDX-ADJ
LP38690SDX-ADJ
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A 6WSON
Na zalogi: 5796 pcs
Prenesi:
RFQ
LP38690SDX-3.3/NOPB
LP38690SDX-3.3/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1A 6WSON