LP38690SD-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP38690SD-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1A 6WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LP38690SD-2.5
Številka dela LP38690SD-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1A 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3774 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP38690SD-2.5TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 6-WSON (3x3) Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 1A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LP38690
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP38690SD-3.3/NOPB
LP38690SD-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1A 6WSON
Na zalogi: 152797 pcs
Prenesi:
RFQ
LP38690SD-5.0/NOPB
LP38690SD-5.0/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 1A 6WSON
Na zalogi: 123821 pcs
Prenesi:
RFQ
LP38690SD-2.5/NOPB
LP38690SD-2.5/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1A 6WSON