LP3856ET-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3856ET-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3856ET-2.5
Številka dela LP3856ET-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6091 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-220-5
Tok - Supply (Max) 10mA Trenutni - Quiescent (Iq) 4mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Enable