LP3855ESX-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3855ESX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP3855ESX-3.3
Številka dela LP3855ESX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5014 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.38V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3855ESX-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A DDPAK/TO-263-5 Tok - Supply (Max) 10mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA Trenutni - izhod 1.5A