LP3852EMPX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP3852EMPX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3852EMPX-3.3
Številka dela LP3852EMPX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35192 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.44V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-5
Tok - Supply (Max) 10mA Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable