LP3470M5-4.63
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3470M5-4.63
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3470M5-4.63
Številka dela LP3470M5-4.63 Proizvajalec N/A
Količina na voljo 85675 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 4.63V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 1 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena 296-41457-2
LP3470M5-4.63TR
LP3470M5-4.63TR-ND
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TJ) Število nadzorovanih napetosti 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka osnovnega dela LP3470
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3470M5-3.65/NOPB
LP3470M5-3.65/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5
Na zalogi: 4521 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3470M5X-2.83/NOPB
LP3470M5X-2.83/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC RESET CIRCUIT 2.83V SOT23-5