LP2992IM5-2.5/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2992IM5-2.5/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2992IM5-2.5/NOPB
Številka dela LP2992IM5-2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80782 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.85V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2992IM5-2.5/NOPB
*LP2992IM5-2.5NOPB
LP2992IM5-2.5/NOPBCT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 4mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2992
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2992IM5-2.5
LP2992IM5-2.5
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5