LP2989IM-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2989IM-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
190 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2989IM-3.3
Številka dela LP2989IM-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30534 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.65V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 9mA Trenutni - Quiescent (Iq) 175µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP2989
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2989IM-2.5/NOPB
LP2989IM-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC
Na zalogi: 34081 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2989IMM-1.8/NOPB
LP2989IMM-1.8/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8VSSOP
Na zalogi: 3500 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2989IM-3.3/NOPB
LP2989IM-3.3/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC