LP2989AIMX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP2989AIMX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije LP2989AIMX-2.5
Številka dela LP2989AIMX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5382 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.65V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 9mA Trenutni - Quiescent (Iq) 175µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable