LP2989AIMM-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP2989AIMM-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8VSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2989AIMM-2.5
Številka dela LP2989AIMM-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4760 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.65V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2989AIMM-2.5TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-VSSOP Tok - Supply (Max) 9mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 175µA Trenutni - izhod 500mA