LP2987AIMX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2987AIMX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2987AIMX-3.3
Številka dela LP2987AIMX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6183 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2987AIMX-3.3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 3.7mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 200mA