LP2985ITPX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP2985ITPX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985ITPX-2.5
Številka dela LP2985ITPX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3161 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-UFBGA, DSBGA PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 5-DSBGA
Tok - Supply (Max) 2.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable