LP2985IM5X-3.8
pregled izdelka
Številka dela: LP2985IM5X-3.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985IM5X-3.8
Številka dela LP2985IM5X-3.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3079 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 2.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP2985
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2985IM5X-3.3
LP2985IM5X-3.3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 6500 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985IM5X-3.6/NOPB
LP2985IM5X-3.6/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 129189 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985IM5X-3.8/NOPB
LP2985IM5X-3.8/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5