LP2985IM5-6.1
pregled izdelka
Številka dela: LP2985IM5-6.1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985IM5-6.1
Številka dela LP2985IM5-6.1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3917 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 6.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2985IM5-6.1CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 6.1V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 150mA