LP2985IM5-4.5
pregled izdelka
Številka dela: LP2985IM5-4.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.5V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985IM5-4.5
Številka dela LP2985IM5-4.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 4.5V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5342 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2985IM5-4.5TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2985
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2985IM5-3.8/NOPB
LP2985IM5-3.8/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 103595 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985IM5-3.8
LP2985IM5-3.8
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 3674 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985IM5-4.5/NOPB
LP2985IM5-4.5/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 4.5V 150MA SOT23-5