LP2985AIM5-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2985AIM5-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985AIM5-3.3
Številka dela LP2985AIM5-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 86920 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-35910-1
LP2985AIM5-3.3CT
LP2985AIM5-3.3CT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 150mA