LP2985-33DBVT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2985-33DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985-33DBVT
Številka dela LP2985-33DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158293 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-26125-2
LP2985-33DBVT-ND
LP298533DBVT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2985-33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2985-33DBVR
LP2985-33DBVR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 443737 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985-33DBVTG4
LP2985-33DBVTG4
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 130930 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985-30DBVRG4
LP2985-30DBVRG4
Opis: IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
LP2985-33DBVRE4
LP2985-33DBVRE4
LP2985-33DBVTE4
LP2985-33DBVTE4