LP2985-28DBVRE4
pregled izdelka
Številka dela: LP2985-28DBVRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2985-28DBVRE4
Številka dela LP2985-28DBVRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4813 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 2.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP2985-28
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2985-29DBVR
LP2985-29DBVR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 138387 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2985-25DBVRG4
LP2985-25DBVRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Na zalogi: 397348 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5