LP2981IM5-3.6
pregled izdelka
Številka dela: LP2981IM5-3.6
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.6V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2981IM5-3.6
Številka dela LP2981IM5-3.6 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.6V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6634 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.37V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2981IM5-3.6
LP2981IM5-3.6TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 100mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 1.7mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2981
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2981IM5-4.0/NOPB
LP2981IM5-4.0/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 4V 100MA SOT23-5
Na zalogi: 4537 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2981IM5-4.7/NOPB
LP2981IM5-4.7/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 4.7V 100MA SOT23-5
Na zalogi: 6745 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2981IM5-3.6/NOPB
LP2981IM5-3.6/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 3.6V 100MA SOT23-5