LP2980IM5X-4.7
pregled izdelka
Številka dela: LP2980IM5X-4.7
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.7V 50MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2980IM5X-4.7
Številka dela LP2980IM5X-4.7 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 4.7V 50MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4730 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.7V 50mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 1.2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije Enable