LP2980IM5X-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP2980IM5X-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2980IM5X-2.5
Številka dela LP2980IM5X-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 307120 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 50mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 1.2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP2980
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2980IM5X-3.2/NOPB
LP2980IM5X-3.2/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.2V 50MA SOT23-5
Na zalogi: 4488 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2980IM5X-2.5/NOPB
LP2980IM5X-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-5