LP2980AIBPX-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2980AIBPX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA 5USMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2980AIBPX-3.3
Številka dela LP2980AIBPX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 5USMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3940 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 5-µSMD (0.93x1.11) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-VFBGA PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2980AIBPX-3.3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 5-µSMD (0.93x1.11) Tok - Supply (Max) 1.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 50mA