LP2953IM-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2953IM-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2953IM-3.3
Številka dela LP2953IM-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4189 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.23V (3.3V)
Voltage - Output (Max) 29V Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2953IM-3.3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.23 V ~ 29 V 250mA 16-SOIC Tok - Supply (Max) 33mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 170µA Trenutni - izhod 250mA