LP2951CSDX-3.3/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP2951CSDX-3.3/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2951CSDX-3.3/NOPB
Številka dela LP2951CSDX-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238022 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (4x4) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-WSON (4x4)
Tok - Supply (Max) 14mA Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP2951
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2951EVM
LP2951EVM
Proizvajalci: N/A
Opis: EVAL BOARD FOR LP2951
Na zalogi: 4718 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2952AIM
LP2952AIM
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Na zalogi: 23344 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2951CSDX-3.3
LP2951CSDX-3.3
Opis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON
LP2951CSDX-3.0
LP2951CSDX-3.0
LP2951CSDX
LP2951CSDX