LP2951CMM-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2951CMM-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2951CMM-3.3
Številka dela LP2951CMM-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4003 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2951CMM-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-VSSOP Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2951
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2951CM-3.3
LP2951CM-3.3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Na zalogi: 156965 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2951CMMX-3.0
LP2951CMMX-3.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP
Na zalogi: 3720 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2951CMM
LP2951CMM