LP2951ACSDX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP2951ACSDX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2951ACSDX-3.3
Številka dela LP2951ACSDX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3772 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (4x4) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-WSON (4x4)
Tok - Supply (Max) 14mA Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable