LP2950CZ-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2950CZ-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2950CZ-3.3
Številka dela LP2950CZ-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 331356 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2950CZ-3.3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3 Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LP2950
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2950CZ-3.3/NOPB
LP2950CZ-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Na zalogi: 124204 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2950CZ-3.0RAG
LP2950CZ-3.0RAG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Na zalogi: 306156 pcs
Prenesi: LP2950CZ-3.0RAG.pdf
RFQ
LP2950CZ-3.3/LFT1
LP2950CZ-3.3/LFT1
Proizvajalci: N/A
Prenesi:
LP2950CZ-3.0/NOPB
LP2950CZ-3.0/NOPB
LP2950CZ-3.0RA
LP2950CZ-3.0RA
Prenesi: LP2950CZ-3.0RA.pdf
LP2950CZ-3.3RA
LP2950CZ-3.3RA
Prenesi: LP2950CZ-3.3RA.pdf
LP2950CZ-3.3
LP2950CZ-3.3
Prenesi: LP2950CZ-3.3.pdf
LP2950CZ-3.0/LFT3
LP2950CZ-3.0/LFT3
LP2950CZ-3.3G
LP2950CZ-3.3G
Prenesi: LP2950CZ-3.3G.pdf
LP2950CZ-3.0
LP2950CZ-3.0
Prenesi: LP2950CZ-3.0.pdf
LP2950CZ-3.3/LFT3
LP2950CZ-3.3/LFT3
LP2950CZ-3.0G
LP2950CZ-3.0G
Prenesi: LP2950CZ-3.0G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%