LP2950-30LP
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2950-30LP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2950-30LP
Številka dela LP2950-30LP Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172144 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-29830
LP2950-30LP-ND
LP2950-30LPE3
LP2950-30LPE3-ND
LP295030LP
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 100mA TO-92-3 Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LP2950-30
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2950-30LPRE3
LP2950-30LPRE3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Na zalogi: 674163 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2950-02YZ
LP2950-02YZ
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3