LMZ14203HTZX/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LMZ14203HTZX/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5-30V 3A
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZ14203HTZX/NOPB
Številka dela LMZ14203HTZX/NOPB Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 5-30V 3A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6719 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5 ~ 30 V Napetost - Vhod (Min) 6V
Napetost - Vhod (maks.) 42V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-PMOD-7, Power Module
Druga imena 296-43602-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti UVLO Učinkovitost 94%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 3A 6V - 42V Input Tok - izhod (maks.) 3A